.

.

New
Трговија На Големо Multicolors Игра Контролер Заштитна Тешко Торбичка Футрола Торба За Microsoft Xbox Еден Безжичен Контролер Случај

Трговија На Големо Multicolors Игра Контролер Заштитна Тешко Торбичка Футрола Торба За Microsoft Xbox Еден Безжичен Контролер

DEN 321.12

Стока
Достапно.

Трговија на големо Multicolors Игра Контролер Заштитна Тешко Торбичка футрола Торба За Microsoft Xbox Еден Безжичен Контролер Случај Џојстик Joypad Додатоци Детали : 100% сосема нов и висок квалитет совршен торба торбичка за носење на вашиот игра контролер Голема компактен и стилски дизајн, лесна тежина Заштити контролер од прашина и гребнатини Доаѓаат со врвка за околу рака Компатибилен со : Xbox еден контролер Трети Лица Производ, а Не Оригиналниот Материјал : Полиестер Големина : Околу 160*130*40mm /6.30*5.12*1.57 инчен Тежина : 140g/0.31 lb Боја : Црна/Сребрена/Црвена/Сина Pls ни остави порака за боја ви се допаѓа или ние ќе ви го испратиме по случаен избор . Пакетот вклучува : 1 x Торба за Една Игра Контролер 1 x врвка за околу Рака

Детали

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
Renensin
Со USB:
No
Број На Модел На:
Торбичка Футрола Торба За Microsoft Xbox Еден Безжичен Контролер
MicroSoft Модел:
Xbox360
is_customized:
yes
Џојстик торба за Microsoft Xbox еден:
Yes
Protable airform тешко торбичка за xbox еден:
Yes
Свеж

Избор на клиенти