.

.

New
Оригиналниот Кореја Козметика ПРИРОДАТА РЕПУБЛИКА Пчелен Отров Емулзија 120ml Лицето Емулзија Лицето за Нега на Кожата Навлажнувачки Третман на Акни

Оригиналниот Кореја Козметика ПРИРОДАТА РЕПУБЛИКА Пчелен Отров Емулзија 120ml Лицето Емулзија Лицето за Нега на Кожата Навлажнувачки

DEN 962.00
DEN 1188.00

Стока
Достапно.

Оригиналниот Кореја Козметика ПРИРОДАТА РЕПУБЛИКА Пчелен Отров Емулзија 120ml Лицето Емулзија Лицето за Нега на Кожата Навлажнувачки Третман на Акни
Важи за акни склони кожата
Пчелен Отров комплекс 83%
Пчелен Отров unclogs порите и се распаѓа израстоци.
8 Хемикалии бесплатно (Без paraben, Без вештачки ароми, Без вештачки пигмент, Без минерални масла, Без хемиски сурфактант, Не talc, Не benzophenone, Не triethanolamine)
Myrtus Ugni Дрво, екстракт и други природни состојки се користат како анти-акни комплекс да придавам влогови и смирување на кожата.
7 видови на природни состојки, вклучувајќи lactobacillus, грав ферментација екстракт, portulaca екстракт, врба, чемпрес, екстракт од злато, оригано се во комбинација за контрола на влага, p H и смирување на кожата.
Како да го користите :
По спроведувањето на тонер, ширење на којашто во текот на целото лице избегнување на око области. Бр. на пат за подобра апсорпција.

Детали

Бренд Име:
ZANABILI
Пол:
Унисекс
НЕТО-WT.:
120ml
Функција:
Третман на акни,Анти-Стареењето,Навлажнувачки,Масло контрола,Пигментацијата Пенкалата,Белење
Број На Модел На:
Природата Република Пчелен Отров Емулзија 120ml
Состојка:
Природата Република Пчелен Отров Емулзија 120ml
Употреба:
Лице
Свеж

Избор на клиенти