.

.

New
Аниме Erza Скарлет Завој Облека Опашката Самовила Костим Cosplay

Аниме Erza Скарлет Завој Облека Опашката Самовила Костим Cosplay

DEN 2443.00
DEN 2908.80

Стока
Достапно.


Аниме Erza Скарлет Завој Облека Опашката Самовила Костим Cosplay
Вклучува : панталони,корселе,завој,глупак цевка на врвот
Материјал : униформа платно
Ако не можете да најдете вашата големина во големината на табелата и сакате да обичај прави тоа со свој мерења, ве молиме испратете ни го вашиот следниве мерења. ќе се направи се вклопуваат во костим за вас.
1.Ќе се Машки Или Женски ?
2.Висина
3.Тежина - Вашата Тежина Во Кг.
4.Градите - се Земе мерење на обемот во потполност точка на градите.
5.Половината - Мерење на обем на најмалиот дел од половината над hipbone.
6.Хип - Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно.
7.Рамо До рамо - Од Рамо КРАЈ до рамо КРАЈОТ на задниот дел.
8.Арм Должина

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Erza Скарлет
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Бренд Име:
NSOKING
Број На Модел На:
Erza Скарлет 01
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
панталони,корселе,завој,глупак цевка на врвот
Материјал:
Единствен Платно
Знаци:
Erza Скарлет
Свеж

Избор на клиенти