.

.

New
Нови Пристигнување Наруто Сакура Haruno Жените Cosplay Костими и Прибор Set - Бесплатен превозот

Нови Пристигнување Наруто Сакура Haruno Жените Cosplay Костими и Прибор Set - Бесплатен превозот

DEN 2703.00
DEN 3071.52

Стока
Достапно.


Нови Пристигнување Наруто Сакура Haruno Жените Cosplay Костими и Прибор Set - Бесплатен превозот
Парцела вклучува : фустан+шорцеви+waistbag+нога торба+headband
Забелешка : имаме 3 бои на headband, црна, сина, црвена, ве молиме кажете ни за оној што сакате, или ние ќе ги испрати како случаен избор

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Други
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Наруто Сакура Haruno Костим
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
сакура haruno
Компоненти:
фустан+шорцеви+waistbag+нога торба+headband
Свеж

Избор на клиенти