.

.

New
Моден Свадба Кристал Австриската Кристал Косата Со Чешел Свадба Булчински Гроздобер Коса Додатоци Жените Headpieces Headwear

Моден Свадба Кристал Австриската Кристал Косата Со Чешел Свадба Булчински Гроздобер Коса Додатоци Жените Headpieces Headwear

DEN 575.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
fengyingliu
Број На Модел На:
A52-1
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти