.

.

New
waase Taillight Опашка Кочница Пак Сигнал Интегрирани Led Светло За Yamaha YZF R6 RJ15 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година

waase Taillight Опашка Кочница Пак Сигнал Интегрирани Led Светло За Yamaha YZF R6 RJ15 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

DEN 1197.00
DEN 1260.00

Стока
Достапно.

Количина : едно парче Леќа Боја : Како на сликата покажува. Материјал : Високо Влијание ПВЦ Пластика Fitment : За 2008-2016 YAMAHA YZF R6 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Answer : ___________________________ Note : опашка,кочница,и сигнали(лево и право) се интегрирани во еден. инструкции за инсталација Не се вклучени.

Детали

Бренд Име:
waase
Wattage:
12V
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Напон:
12V
Тип:
taillight
Употреба:
Кочница Пак Сигнал
Години:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Модел:
За Yamaha YZF R6 RJ15
Свеж

Избор на клиенти