.

.

New
Европската видот на високо-одделение од нерѓосувачки челик зачин тегла сол лименки креативни леќата кутија condiment шеќер сад

Европската видот на високо-одделение од нерѓосувачки челик зачин тегла сол лименки креативни леќата кутија condiment шеќер сад

DEN 726.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Европската видот на високо-одделение од нерѓосувачки челик зачин тегла сол лименки креативни леќата кутија condiment шеќер сад
ПЛАЌАЊЕ : 1. Alipay е прв метод на плаќање, ако треба и други начини на плаќање PLS контактирајте со нас. 2. Плаќањето треба да бидат средени во 5 дена или цел може да биде затворена. ПРЕВОЗОТ : 1. Овој објектот е БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот од страна на Пост Воздух Mail. 2. Тоа може да пристигне во повеќето адреса во 12-30 работни дена од Пост. За некои земји може до 30 работни дена. 3. Ние го прифаќаме Изразат која може да заврши испорака во 3-10 дена, како што се FEDEX, DHL, EMS, ТНТ, UPS-от, итн . ДРУГИ ПОЛИТИКИ : 1. Сите Предмети ќе биде потпишан помалку од 15 ДОЛАРИ на сметка. 2. Ние не сме одговорни за било обичај должност & увоз доход. 3. За проблеми со квалитетот на предмети, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање во рок од 15 дена по испорака. 4. Сериозни Купувачи Само!!! Pls проверете ги сите детали пред ставање на налози.

Детали

Тип:
Прибор
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ,LFGB
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SH1260
Прибор Тип:
специјални алатки
точка законик:
SH1260
категорија:
Алатки
Бои:
како фотографии
Свеж

Избор на клиенти