.

.

New
Рефлексивни дише мрежа миленичиња куче Поводник куќи за надворешна обука на води материјали кутре производи 1pcs

Рефлексивни дише мрежа миленичиња куче Поводник куќи за надворешна обука на води материјали кутре производи 1pcs

DEN 442.00
DEN 465.12

Стока
Достапно.


Димензии : 1.5 cm*120cm 2cm*120cm
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање
Ние Поддршка на големо.Ако количина е повеќе од 10 парчиња.(може да се меша стил, боја, големина )Можете да контактирате со нас.даде најмногу ви поволна цена за вас

Детали

Големина:
15mm, 20mm
Тип:
Кучиња
Тип:
///
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Функција:
Персонализирани
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Глава Јаки
Материјал:
-
Шема:
Како слики прикажани
Свеж

Избор на клиенти