.

.

New
5pcs година Бесплатен Превозот Транспарентен Круг на Логото Топката Топки стомак Прстен папокот папокот бар прстени јасно Стомак Прстени

5pcs година Бесплатен Превозот Транспарентен Круг на Логото Топката Топки стомак Прстен папокот папокот бар прстени јасно

DEN 116.00
DEN 129.12

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
1
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти