.

.

New
Принцезата Belle Костим Возрасни Жени Убавицата И Ѕверот Костим За Ноќта На Вештерките Cosplay Фустан Специјални Понуди Бесплатен Превозот

Принцезата Belle Костим Возрасни Жени Убавицата И Ѕверот Костим За Ноќта На Вештерките Cosplay Фустан Специјални Понуди Бесплатен

DEN 4460.00
DEN 4795.20

Стока
Достапно.

Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.ние прифаќаме сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам
2.
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $200.Објектот спецификација Состојба : Нов Бренд Повод : Cosplay Материјали : Сатен Големина : S/M/L/XL /XXL/XXXL/Сопствени Направени Боја : (Како на Сликата Покажува) Точка вклучува : Фустан +Ракавици +Petticoat Овој костим може да биде нарачана ,Ако сакате да го прилагодите ! ве молиме изберете една големина ,и кажете ни ја вашата висина ,биста ,половината ,рамо и хип ,ви благодариме
Повратни Информации Од Корисниците :
Плаќање :
1.00 поштенски
Се врати и Повратни информации :
.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $20.Ако вашата вкупна цена е повеќе $200.ние ќе го организира превозот откако ќе се направи исплата ,ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата успех пред да се затвори страница .Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.
Превозот :
1.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Извор:
Убавицата и Ѕверот
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
A860
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
Zebran Zheng
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Сатенски
Знаци:
belle
Големина:
S,M, L, XL,XXL,3XL ,One size
Стил:
моден стил
Состојба:
Nnew бренд
Is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Материјал:
Сатенски
Извор:
Убавицата и Ѕверот
Свеж

Избор на клиенти