.

.

New
За Holden Barina Chevrolet Aveo Sonic 2012 2013 2014 2015 2017 2018 dashmats автомобил-стил, додатоци табла покрие RHD

За Holden Barina Chevrolet Aveo Sonic 2012 2013 2014 2015 2017 2018 dashmats автомобил-стил, додатоци табла покрие RHD

DEN 1103.52

Стока
Достапно.

ова е посебен за десната рака диск модел,ако треба левата рака диск,ве молиме контактирајте ме.
имаме овие бои можете да изберете
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
· За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 дена од денот на приемот и во оригиналното пакување
· Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
· Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
· Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
· Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
· Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
· Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
· Сите трошоците за превозот се неповратни.
· Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
· Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.

Детали

Големина:
black, black with red edge
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Материјал Тип:
Вештачки Кадифен
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Свеж

Избор на клиенти