.

.

New
Креативни подароци личност Рака-насликани дизајн стакло убавина шампањ стакло транспарентен вино очила купот дома партија декорации

Креативни подароци личност Рака-насликани дизајн стакло убавина шампањ стакло транспарентен вино очила купот дома партија декорации

DEN 959.52

Стока
Достапно.

Материјал : добар квалитет стакло калибар : 8.6 cm максимален дијаметар : 8.6 cm Дното дијаметар : 7.5 cm Висока : 22.5 cm Купот на висока нога : 8.5 cm

Детали

боја:
A, B, C, D
Drinkware Тип:
Стакло
Количина:
1
Материјал:
Стакло
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ
Стакло Тип:
Шампањ Флејта
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
CQBLJ002
Свеж

Избор на клиенти