.

.

New
37*86mm Косата Додаток Главата Бендови Свадба Headdress Headband Главата Бендови Hairpin Инкрустирани Кристал корејски стил Паун

37*86mm Косата Додаток Главата Бендови Свадба Headdress Headband Главата Бендови Hairpin Инкрустирани Кристал корејски стил Паун

DEN 212.00
DEN 415.20

Стока
Достапно.


Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Ние се испита квалитетот на секој производ.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Тип:
Шноли
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
1326172
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Свеж

Избор на клиенти