.

.

New
На високо-одделение Вино Кутија Двојно Еден Црвено Вино Подарок Масло Шише Сок Пакување Кутија 2 Шишиња на црвено вино кожа црно вино кутија

На високо-одделение Вино Кутија Двојно Еден Црвено Вино Подарок Масло Шише Сок Пакување Кутија 2 Шишиња на црвено вино кожа црно

DEN 1378.00
DEN 1531.20

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
1
Број На Модел На:
Д-C 030
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
FGHGF
Бар Додатоци Тип:
Шише пакување торба
Материјал:
кожа
Свеж

Избор на клиенти