.

.

New
Најновите 5V DC 2A дизајн Микро USB Адаптер за полнење Кабел за Напојување за Малина Пи B+ B САД Приклучок

Најновите 5V DC 2A дизајн Микро USB Адаптер за полнење Кабел за Напојување за Малина Пи B+ B САД Приклучок

DEN 114.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.


-Интелигентни префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата andswitches да се спаси режим автоматски .
-Esay да се носат.
Новиот USB Адаптер за полнење Кабел за Напојување за Малина Пи B+ B НИ Приклучок
Состојба :
-100% сосема нов. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
-Со краток спој заштита.
-Поврзете го вашиот уред да AC ѕид моќ џек за полнење.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.
-НИ приклучокот,само се вклопува во САД за клиенти.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
-Со LED индикатор за Полнење кога ќе се полни.

Детали

Бренд Име:
Autoleader
Свеж

Избор на клиенти