.

.

New
Cordless Бутан Гас Пиштол Факел Пенкало Форма Бутан Гас Лемење Железо Лемење Железо Алатка

Cordless Бутан Гас Пиштол Факел Пенкало Форма Бутан Гас Лемење Железо Лемење Железо Алатка

DEN 278.00
DEN 326.88

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
1 x Бутан Гас Железо Алатка
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Тоа е идеален за тоа деликатна. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Ќе се одржи само доволно гас во својата комора за да бидете сигурни дека ќе добиете на работа, безбедно и целосно завршена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ова е одлична Cordless Лемење Железо.
Лемење Железо Алатка со сино пенкало форма
Спецификации :
Гас Капацитет : 8ml
Макс Работна Температура : Пламен : околу 1300 степен
Железо совет : за 450 степен
Материјал : Тешко пластика
Боја : Како на сликата шоу
Објектот големина : 130 * 19mm
Тежина : 77g
Answer : ___________________________ Note : Единица се испраќаат без гориво, овој објект не е авто-запалат, па ќе треба да ја користите вашата сопствена оган извор за да започнете со неа.

Детали

Тип:
Други Додатоци
Број На Модел На:
Железо Лемење Железо Алатка
Скара јаглерод тип:
Машина-Направени Јаглен
Материјал:
Метал
Спецификација:
Бренд Име:
SANGEMAMA
Функција:
Отпорност На Топлина
Употреба:
Други Теми
Додаток Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти