.

.

New
Топла Продажба XPROG-M V5.50 Кутија ЕКИ Програмер X-ПРОГ М Поддршка MCU XPROG М Програмер X ПРОГ XPROGM ЕКУ Чип Tunning

Топла Продажба XPROG-M V5.50 Кутија ЕКИ Програмер X-ПРОГ М Поддршка MCU XPROG М Програмер X ПРОГ XPROGM ЕКУ Чип Tunning

DEN 5232.00

Стока
Достапно.

Ако не, X-прог софтвер може да биде убиен. Оперативен систем : 32-битна или 64-битна Microsoft Windows XP
Напомена :
1.

Детали

моќност:
Стандард
Објектот Висина:
20inch
Напон:
standard
Име На Модел:
XPROG-M V5.50
Објектот Ширина:
15inch
Автомобил Производител:
Audi
Хардвер Верзија:
V5.50
Верзија На Софтвер:
V5.50
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Тип На Објект:
Други
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
USB
Свеж

Избор на клиенти