.

.

New
5 Бои Со Приказ На Прозорецот За Случај За Леново A319 Луксузни Транспарентен Прекривачот За Леново На 319 Мобилен Телефон Торба Случај

5 Бои Со Приказ На Прозорецот За Случај За Леново A319 Луксузни Транспарентен Прекривачот За Леново На 319 Мобилен Телефон Торба

DEN 136.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.


Производ Карактеристики>>>
Производи за да се постигне целосен екран на допир, одговори на телефон, види видео не може да флип постигне повеќе практичната отколку мал прозорец holster и поудобно
1. Квалитетот на еколошки СТП кожа, мазна текстура, нежен, се лизга отпорни, удобно, пронаоѓа и практични.
2. Голем прозорец дизајн, телефонот може да се пристапи без отворање на капакот, прикажување на динамичен, одличен визуелен ефект.
3. Кој е за да се отвори, не влијае на било кое копче операција, на директна употреба на основните функции.

Детали

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
AXD
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
за Леново A319
Свеж

Избор на клиенти