.

.

New
7pcs Подлога за Полнење за Авто Автомобил Полирање Тркала Комплет се Амортизира Со Вежба Адаптер за во автомобил за Автоматско Полнење Автомобили

7pcs Подлога за Полнење за Авто Автомобил Полирање Тркала Комплет се Амортизира Со Вежба Адаптер за во автомобил за Автоматско

DEN 198.72

Стока
Достапно.

Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Комплетна професионална волна и пена подлога чистење, полирање, а по завршувањето систем
Чистење подлога за полнење со 5 влошки, 1 волнени бафер,1 лепило backer подлога
Богат и единствен,парична казна порозност,имаат супер еластичен,цврстина и водата апсорбираат способност.
Висока јачина способност,добро пластичност,остар и носат-отпор,добри само острат.
Со лепило поддршка, можете да го промените влошки само во секунди.
Се користи за сите видови на грб бои е шанса, полирање и запечатување глазура, да се исчисти и да се подобри нивната леснотија.
Редовни шанса и полирање поставување на заштитна бариера против непријателски напади од животната средина вашиот мебел и возила 's изглед ќе биде заштитен за годините што доаѓаат.
Спецификации :
Состојба : нова
Материјал : Сунѓерот; волнени
Форма : заобленоста
Влошки Кол : 8cm
Пакетот вклучува :
5 x Полирање влошки
1 x Волнени баферот
1 x Лепило backer подлога со рачка

Детали

Бренд Име:
sikeo
Свеж

Избор на клиенти