.

.

New
Seraph на Крајот Owari не Serafu Yoichi Saotome Униформа Наметка Cosplay Костим Целосен Сет Слободни перика

Seraph на Крајот Owari не Serafu Yoichi Saotome Униформа Наметка Cosplay Костим Целосен Сет Слободни перика

DEN 2932.00
DEN 3119.52

Стока
Достапно.


1, Ако сопствени направени ,ве молиме изберете големина од нашата големина на табела и оставете го вашиот биста,половината,колковите и висина големина во "оставете порака за да продавачот" кутија кога ќе го поставите цел
2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта ,потребно е 30-50 дена во различни земји, 60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка.
3, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија осветлување

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Мажи
Материјал:
полиестер и faux кожа
Знаци:
Yoichi Saotome
Компоненти:
Врвот,Панталони,наметка, кошула, ремени, капа,слободни перика
Извор:
seraph на крајот
Свеж

Избор на клиенти