.

.

New
Моден СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за AllView P6 Qmax/X2 Xtreme/P8 Енергија Про Пад на Превозот

Моден СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за AllView P6 Qmax/X2 Xtreme/P8 Енергија Про

DEN 431.52

Стока
Достапно.


Спојувалка За Каиш Торбичка Случај За All View P6 Qmax/X2 Xtreme/P8 Енергија Про
Опис
-Специјализирани за All View P6 Qmax/X2 Xtreme/P8 Енергија Про.
- Боја : Lichee шема,Мазна шема,Браун.
- Материјал : СТП Кожа.
- Уникатен дизајн видиме случај.
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други дневен надомест на штета.
- Додаток Само,Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
* Ако изберете превозот метод [Кина Пост Обичен мал Пакет Плус] или [Продавачот за Испорака Метод],тоа нема да имаат следење на информации. За тоа е економски превозот начин.тоа ќе потрае 20-60days,и тие немаат детални следење на информации,Може само да се следи во Кина.
* Ако ви е потребна за следење на informtaion,pls изберете [Кина Пост Регистрирани Воздух Mail],[Хонгконг Пост Воздух Mail]и така натаму.
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не добие наредба од потврди време.Ви благодариме

Детали

Материјал:
P6 Qmax, P8 Енергија Про, X2 Xtreme
Тип:
Случај
Бренд Име:
OEEKOI
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Allview
стп кожа случај:
торбичка случај
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За AllView P6 Qmax/X2 Xtreme/P8 Енергија Про
Свеж

Избор на клиенти