.

.

New
20x10ft(50cm x 300cm) HOLOGRAPHIC преносот на ТОПЛИНАТА ВИНИЛ 9 БОИ ЛЕСНО ПЛЕВЕЛ ЗА ОБЛЕКА

20x10ft(50cm x 300cm) HOLOGRAPHIC преносот на ТОПЛИНАТА ВИНИЛ 9 БОИ ЛЕСНО ПЛЕВЕЛ ЗА ОБЛЕКА

DEN 2097.00
DEN 2207.52

Стока
Достапно.

Плевел на лоши филмски околу сликата.

Детали

Бренд Име:
SUNICE
Материјал:
ПВЦ
Тип:
сјајни филм
Свеж

Избор на клиенти