.

.

New
10Pcs 1.8 M 6ft Контролер Продолжување Кабел Доведе Кабелот За За Nintendo GameCube-от За NGC Контролер продолжување на кабелот

10Pcs 1.8 M 6ft Контролер Продолжување Кабел Доведе Кабелот За За Nintendo GameCube-от За NGC Контролер продолжување на кабелот

DEN 1085.00
DEN 1142.40

Стока
Достапно.


1.8 M 6ft Контролер Продолжување Кабел Доведе Кабелот За За Nintendo Game Cube-от За NGC Контролер продолжување на кабелот
Опис :
Ова е со висок квалитет продолжување кабелот кој им овозможува на корисниците да се прошири опсегот на нивната За Gamecube контролори, па тие можат да играат на еден подалеку растојание од екранот.
Со должина од 6ft, овој кабел може да биде поврзан со дополнителни продолжување кабли за дополнително зголемување на растојанието,
гарантирање на корисници најоптималната и соодветна движи тие желба.
Производ Функција :
6ft должина обезбедува голем опсег, им овозможува на децата да седат подалеку од
телевизиски екран
Заштитените конектори и жици се обезбеди непречено сигнал на пренос
Издржлив и едноставен за употреба од страна plug & play врска
Погоден за : Nintendo Gamecube и контролори (за актуелната класична
контролори, не ќе работат со Далечински Контролер)
Интерфејс : Контролер порта
Спецификации :
Оригиналната кутија : НИКОЈ
Должина : Околу. 6ft (180 см)
Боја : Црна
Пакет се вклучени :
1 X Контролер Продолжување Кабел
Објектот Слики :

Детали

Со USB:
NO
Nintendo Модел:
Nintendo GameCube
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За NGC
is_customized:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Свеж

Избор на клиенти