.

.

New
2X Анти Blue-Ray 13.3 Екран Заштитник, Чувар Покритие за Acer Стремат R13 13.3 Екран на Допир

2X Анти Blue-Ray 13.3 Екран Заштитник, Чувар Покритие за Acer Стремат R13 13.3 Екран на Допир

DEN 773.00
DEN 813.60

Стока
Достапно.

Тоа ќе ве спречи од можните штети поради оваа светлина : myopia и нарушување на спиењето.
Пакет Содржина : - 2 x 13.
Installtion :
1.7 % да ви помогне да се намали зрачење извор на загадување, така што ќе можат да уживаат во удобно, природна и здрава визија.
*99% супер светло пренос : единствена светлина технологија на обработка за да се зголеми течен кристал екран е враќање на оригиналната боја, така што екранот е поубаво и повеќе јасни.
*Супер-слој цврстина на 5 H носат : површината е цврстина преку уникатен ритам обработка до 5 H , и тоа може да се носат-отпорни, и отпорно на гребење, така што вашиот екран е нов засекогаш. Усогласат изложени дел со рабови на ДС екран, Бидете сигурни дека екран guard hasbeen ставање straightly. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата.
*Да се ослободи од зрачење и електромагнетни бранови : Електромагнетни бранови изолација е до повеќе од 99.
*Ултравиолетови зраци зграпчување : за Да се намали LCD екран неизвесност под силна светлина, и намалување на УВ оштети LCD, така што вашиот екран ќе биде нов засекогаш.
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Чистење на екранот темелно. 30 дена со Замена или Враќање на средствата.3"(16 : 9) 294mm*165mm, тоа покрива само на видлив на екранот дел. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.
*АРМ материјал : четвртата генерација на АРМ течен кристал материјал, 100% од материјалите се увезени од Јапонија, произведени преку Јапонската сите-механички процеси, без прашина, висока-транспарентен, без какви било мали точки за да се гарантира совршено јасен екран.

Детали

Бренд Име:
KH
Употреба:
Анти Blue-Ray, Screen protector
Број На Модел На:
13.3
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
Производи Статус:
Акции
Количина:
2
Свеж

Избор на клиенти