.

.

New
KNCOKAR На активирањето на жените сандали жените рамен отворен пети сандали во летото година сандали тексас жените фармерки чевли во лето

KNCOKAR На активирањето на жените сандали жените рамен отворен пети сандали во летото година сандали тексас жените фармерки

DEN 972.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување。
.Vamp материјал : тексас Главата облик : човечки карактер Пета висина : медиум пета (3-5cm)
големината информации : НИ големина 4= ЕУР 35 = бос 22.5 cm НИ големина 7= EUR 38 = бос 24 см НАС size 8= 39 EUR = бос 24.Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.5 cm НИ големина 9= ЕУР 40 = бос 25 см НАС големина 10= ЕВРА 41 = бос беа 25,5 см НАС големина 11= ЕВРА 42 = бос 26 cm НИ size 12= ЕВРА 43 = бос 26.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.Ние го прифаќа alipay тука.5 cm НИ големина 5= ЕВРА 36 = бос 23 см НАС големина 6= ЕВРА 37 = бос 23.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Плаќање :
1). Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Моден Елемент:
Тока
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Моден
Бренд Име:
KNCOKAR
Шаблон Тип:
Крпеница
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Outsole Материјал:
ПВЦ
Insole Материјал:
ПВЦ
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Тексас
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Свеж

Избор на клиенти