.

.

New
Голф Секси Девојка Новина Шега Tees 10pcs/set гол T/nv05 голф подароци за играч на голф

Голф Секси Девојка Новина Шега Tees 10pcs/set гол T/nv05 голф подароци за играч на голф

DEN 287.52

Стока
Достапно.

Купи со доверба!
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени, Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
Gurantee 12 месеци Гаранција.
При купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Песна вашата нарачка во која било фаза на испорака онлајн и се чувствуваат сигурни дека плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе се потврди приемот на вашата нарачка.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. За да се гарантира превозот време и безбедност на испорака, ние сме САМО можност да се брод објект на земјите наведени во Превозот и Пакување. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.

Детали

Материјал:
Пластични
различни:
Tee Сет
Број На Модел На:
Т/nv05
боја:
Виолетова
Свеж

Избор на клиенти