.

.

New
9 КОМПЈУТЕРИ Природен Екстракт на Кожата Осветлување Azelaic Acid Серум Анти Алергиски Намалување на Порите зацврстување на серумските

9 КОМПЈУТЕРИ Природен Екстракт на Кожата Осветлување Azelaic Acid Серум Анти Алергиски Намалување на Порите зацврстување на серумските

DEN 3792.00

Стока
Достапно.


Употреба метод :
По чистење на кожата наутро и навечер , ќе се применуваат некои суштината течни нежно се шири на лицето (важат за целото лице),а потоа туп и масажа се додека не се апсорбира . Овој производ содржи активни состојки. По отворањето, како што е можно поскоро по употреба или фрижидер зачувај.
Спецификација : 10ml
Складирање : печат, засенчување, продавница во ладно и суво место. Ја остава кожата бела, руса и исклучителна.99 СЕГА
КУПИ 2 ПАРЧИЊА Анти Око Навремено Серум, Се 2 Пар Колаген Око Маска за слободни
КУПИ 10 Кутии Лажни Eyelash, да се Добие 1 BUC Маскара за слободни
Природен Екстракт на Кожата Осветлување Azelaic Acid Серум Анти Алергиски Намалување на Порите зацврстување на серумските
Масло-Контрола, Намалување На Порите
Состојки : Azelaic Acid , Активен фактор, витамин.62 , САМО $1.
Погоден кожата : се применува за сите видови на кожа.
Продажба
КУПИ 1 ДОБИЕТЕ 2
КУПИ 1 Анти Навремено Серум за Полнење, Се 2 Ист Колекции за слободни
КУПИ 1 3 D Влакна Lash Маскара Сет, Се 1 Влакна + 1 Маскара за слободни
Промоција
Eyeliner Течни : Оригиналната цена $3.
Продажба
КУПИ 1 ДОБИЕТЕ 2
КУПИ 1 Анти Навремено Серум за Полнење, Се 2 Ист Колекции за слободни
КУПИ 1 3 D Влакна Lash Маскара Сет, Се 1 Влакна + 1 Маскара за слободни
Промоција
Eyeliner Течни : Оригиналната цена $3.99 СЕГА
КУПИ 2 ПАРЧИЊА Анти Око Навремено Серум, Се 2 Пар Колаген Око Маска за слободни
КУПИ 10 Кутии Лажни Eyelash, да се Добие 1 BUC Маскара за слободни
.

Детали

Тип На Објект:
Лицето Серум
Функција:
Масло-контрола
Бренд Име:
qbeka
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
29-xk-3531
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Формулирањето:
течни
Состојка:
Azelaic Acid
Број На Модел На:
10ml
Пол:
Женски
Складирање:
100000 парчиња
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Сертификати:
MSDS, ISO 9001
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
0.045 kg
function1:
Анти Алергиски
function2:
Пора зацврстување
function3:
Кожата Осветлување
function4:
Azelaic Acid Серум
Ефект:
Природни
Свеж

Избор на клиенти