.

.

New
Бесплатен превозот УНИВЕРЗАЛЕН МОТОР МАГЛА СВЕТЛИНА LAMP, CHROME СОПСТВЕНИ МИНИ СВЕТЛА СВЕТЛА за СТАКЛО

Бесплатен превозот УНИВЕРЗАЛЕН МОТОР МАГЛА СВЕТЛИНА LAMP, CHROME СОПСТВЕНИ МИНИ СВЕТЛА СВЕТЛА за СТАКЛО

DEN 744.00
DEN 782.88

Стока
Достапно.


Карактеристики : Подобрување на изгледот со овој сет на Хром за Магла Ова е по пазарот сет на светилки 100% РЃА БЕСПЛАТНО !
Спецификација : Состојба : Сосема нови во кутија Количина : 1 пар Светла : Редовни 5 Вати од Кикирики Светилки Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика, Со Хром Финиш Инструкции : не се вклучени Монтажа Хардвер : не се вклучени
Fitment : Заврши прилагодено апликација Модификација може да се бара 2 Жица Set-up

Детали

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
MAIZHI
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти