.

.

New
Жичен безжична за Buick Лакрос 2009/2010 намален,GL8 2011/За Опел Vectra Автомобил назад до Ноќно гледање HD CCD обратно паркинг Камера

Жичен безжична за Buick Лакрос 2009/2010 намален,GL8 2011/За Опел Vectra Автомобил назад до Ноќно гледање HD CCD обратно паркинг

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница!!
Посакуваме да имате пријатен ден!!
.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
Многу исток да installl
Кога користите ефект во вашиот монитор
Нашата камера, многу е водоотпорен
Accessaries за камерата
Ние сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина цена
Нашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.
Жичен безжична за Buick Лакрос 2009/2010 намален,GL8 2011/За "Опел" Vectra
Автомобил back up N ight визија HD CCD обратно паркинг Камера
Спецификации : автомобил обратен парк камера со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/OV7950/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM/ODM
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 480 TVL 500 TVL Sening област 4.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Детали

Тип На Објект:
Паркинг Помош
Објектот Ширина:
1.92inch
Жица или Безжично:
Жица
Објектот Висина:
2.2inch
Објектот Должина:
1.5cm
Бренд Име:
BARCEEN
Сензор Број:
1
Специјални Функции:
задните видите
Објектот Тежина:
0.25kg
Екранот:
LCD
Материјал Тип:
Пластични
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
ccd
автомобилот наназад парк камера:
Паркингот камера
Автомобил Производител:
Buick
Паркинг Видот На Помош:
rear view camera
Свеж

Избор на клиенти