.

.

New
За Харли Дуна Планирам Софтејл Спортските XL Електра Глајд Роуд Кинг Хеликоптер Хром LED Пак Сигнал Работи Светлина

За Харли Дуна Планирам Софтејл Спортските XL Електра Глајд Роуд Кинг Хеликоптер Хром LED Пак Сигнал Работи Светлина

DEN 1013.00
DEN 1125.60

Стока
Достапно.


Работи Светлина Се Претвори Сигнал
Состојба : нова
Количина : Еден пар
Домување Боја : Хром
LED Боја : Жолто
Напон : 12v
100% водоотпорни
секој има 18 LED + 6 страна LED светла
Кога светлата се 3 жици, може да се користи и за двете работи светло & пак сигнали
Ќе одговара :
Харли Дејвидсон велосипеди, хеликоптер, tourings, круизери или било сопствени апликации.
Не DOT одобрени. За off road употреба.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
ве молиме проверете ја оваа Опис на Производот внимателно за оваа fittment , не се купи погрешна предмети; ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави точна адреса ; ве молиме да се разбере оваа превозот време , ова е за меѓународна шпедиција , ова превозот ќе трае подолго отколку во вашата локална ,мора да биде многу пациентот ; ве Молиме контактирајте со нас ако било превозот штета, изгубена, неисправни објект со некои слика , нема потреба да се отвори спорот директно , можете да се чувствуваат слободни да контакт . ви благодариме на соработката.ви благодариме однапред .

Детали

Бренд Име:
MAIZHI
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Свеж

Избор на клиенти