.

.

New
кристал стомак прстен, птица мода топла притиснете одговара папокот копчето прстен тело пирсинг накит, Одлично во целиот world813

кристал стомак прстен, птица мода топла притиснете одговара папокот копчето прстен тело пирсинг накит, Одлично во целиот world813

DEN 151.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.


Драги Пријатели,јас сум laska,добредојдовте во мојата продавница,среќно за вас!
Нов Стил Папокот Папокот Barbell Прстен Тело
Пирсинг Подарок
Карактеристики : Олово и никел слободни Сосема нов и висок квалитет. Зачудувачки стомак бар. Око-фаќање. Материјал : Направени од страна на 316 L Хируршки Челик. Бар дијаметар : за 1.6 mm. Бар должина : околу 16mm
Пакет се Вклучени : 1 x Папокот Прстен
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Детали

Главниот Камен Боја:
Бело, Сино
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти