.

.

New
48pcs Barbell Тело Накит Пирсинг Кристал јазик папокот прстени бар топката мерач се Меша Бои многу Големо

48pcs Barbell Тело Накит Пирсинг Кристал јазик папокот прстени бар топката мерач се Меша Бои многу Големо

DEN 604.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.

49 /многу
12 парчиња / многу
Моден Топла Нерѓосувачки Челик Кристал Кристал Стомак Бар Папокот Пирсинг папокот Прстени 36pcs/многу Тело Накит Пирсинг
САД$ 13.
и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.
Се враќа-
Ние прифаќаме да се вратат.01 /многу
12 парчиња / многу
Трговија на големо многу, 48 X Тело Накит Пирсинг Кристал јазик папокот прстени бар barbell се Меша Бои Бесплатен Превозот [BB38*48]
Опис :
Материјал : 316 L хируршки нерѓосувачки челик & Гем
Матични Мерач/кол : 16g/1.Купувачи се плати за враќање поштарина.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.Топката ќе се кандидира надвор од матичните бидејќи на долг транспорт и грубо се справи со поштарот,тоа не е скршен,само завртка во потекнуваат од себе. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
разговор : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.Ние само може да ви испрати слични стилови.69 /многу
36 парчиња / многу
12pcs Тенка Силикони Флексибилни Шупливи Уво Кожата Месо Тунели Уво Приклучоци Мерачи Earlets Тело Накит Бесплатен Превозот САД$ 6.4 mm,
Матични Должина : 19mm(+)1mm,
Топката големина : 5mm/7mm
Количина : 48pcs со polybag
Состојба : 100% Сосема Нов
Бои : Случајно испрати
Answer : ___________________________ Note :
1. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.За стар клиент : 5% попуст за било која вредност.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.

Детали

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Pinksee
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
BB38/s
клучен збор:
Телото Накит
Клучни зборови:
телото бонбони накит
клучен збор :
нерѓосувачки челик тело накит
клучни зборови:
промет на големо со обетки
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
секси тело накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
клучен збор:
телото накит трговија на големо
клучен збор :
телото пирсинг накит
Свеж

Избор на клиенти