.

.

New
ПРОМОЦИЈА, ЧА DLand АНГЕЛ ОКО МИНИ КРИЕШЕ BI-XENON ПРОЕКТОР ЛЕЌА H1 2.5 V2, HEADLAMP H1 H4 H7 HB3 HB4 ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА

ПРОМОЦИЈА, ЧА DLand АНГЕЛ ОКО МИНИ КРИЕШЕ BI-XENON ПРОЕКТОР ЛЕЌА H1 2.5 V2, HEADLAMP H1 H4 H7 HB3 HB4 ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА

DEN 1972.80

Стока
Достапно.


Ние го задржуваме правото да се направи конечна одлука во случај на појава на спорови.
Кога ќе додадете објекти во вашата кошничка, треба да проверите нив, а потоа оди напред со плаќање. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.40 /пар
Начин на плаќање :
Зачувам, ВИЗА, Мастеркард, Банкарски Трансфер, Western Union и така натаму се на располагање. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета.
Замена ќе биде испратена или целосна наплата, помалку restocking такса (15% од набавната цена или минимум ) , ќе бидат издадени кога не успеа објектот е примена. H1 приклучок, користете H1 HID xenon светилка
3. Поради безбедносни причини, тоа не е дозволено која адреса се менува преку е-маил.
Превозот термини :
Вашиот објект ќе биде испратена во рок од 2 работни дена откако ќе се потврди плаќањето примени.
Враќање на производ е прифатена предвидени :
(1) точка е утврдено да се неисправни или објектот не е како што е опишано, и
(2) барање за враќање се поднесува во форма на e-mail на нас во рок од седум дена од денот ќе се примени на објект, и
(3) објектот не успее НЕ се причинети од незгода, злоупотреба, или злоупотреба, како и
(4) точка е) НЕ се користат или се одржува на начин кој не е во согласност на производот прирачник инструкции, и
(5) точка НЕ било сериски број отстранат или да избега.10 /пар
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, ПРОМОЦИЈА, MORIMOTO МИНИ АВТО КРИЕШЕ BI-XENON ПРОЕКТОР D2 S 2.
Објектот ќе биде испратена до твојата Aliexpress адреса на САМО. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби или undeliverable. Ве молиме наведете го вашето име, на аукција број, а причина за враќање во е-маил. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
Плаќањето мора да се примени 7 дена откако ќе заврши понудата.

Детали

Температура На Боја:
5000K
Бренд Име:
СОПСТВЕНА
Извор На Светлина:
Ксенон
Напон:
12V
Инсталација:
Лесна инсталација
Тип На Објект:
Предните Фарови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
11.5 inch
Објектот Висина:
11.5 inch
Напон:
12V
Објектот Должина:
13.5 inch
Свеж

Избор на клиенти