.

.

New
Промоција За Задните Автомобил Камера Обратна камерата Посебно за Наследство ,Назад Приказот на Камерата за Бесплатен Превозот

Промоција За Задните Автомобил Камера Обратна камерата Посебно за Наследство ,Назад Приказот на Камерата за Бесплатен Превозот

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm 1. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Промоција За Задните Автомобил Камера камерата за Рикверц
Посебно за Наследство ,Назад Приказот на Камерата за Бесплатен Превозот
Спецификации Висока дефиниција Копија камера во Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/OV7950/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM/ODM
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 480 TVL 500 TVL Sening област 4.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.2(OLux со ИЛИ НА) 0.
Посакуваме да имате пријатен ден!!
.688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.

Детали

Тип На Објект:
Паркинг Помош
Објектот Висина:
2.2inch
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Екранот:
LCD
Објектот Ширина:
1.92inch
Автомобил Производител:
Субару
Сензор Број:
1
Специјални Функции:
задните видите
Објектот Должина:
1.5cm
Паркинг Видот На Помош:
rear view camera
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.25kg
is_customized:
Yes
Назад до камерата:
Автомобил задната камера
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
ccd
Свеж

Избор на клиенти