.

.

New
Водоотпорен Автомобил rear view camera & посебни обратна камера 3030 ccd камера посебно за JAC Heyue Hatchback/Седан

Водоотпорен Автомобил rear view camera & посебни обратна камера 3030 ccd камера посебно за JAC Heyue Hatchback/Седан

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
1 x srew
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .0 v P-Туп 75 ohm 1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.0 v P-Туп 75 ohm 1. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.
Водоотпорен Автомобил rear view camera & посебни обратна ccd камера
камерата посебно за JAC Heyue Hatchback/Седан
Спецификации Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/OV7950/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM/ODM
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 480 TVL 500 TVL Sening област 4.

Детали

Тип На Објект:
Паркинг Помош
Објектот Висина:
2.2inch
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Екранот:
LCD
Објектот Ширина:
1.92inch
Автомобил Производител:
Mazda
Сензор Број:
1
Специјални Функции:
задните видите
Објектот Должина:
1.5cm
Паркинг Видот На Помош:
rear view camera
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.25kg
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
69K
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
автомобил задна камера:
rearview камера
Свеж

Избор на клиенти