.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50-тите фенси облека Возрасни жени секси Костим S,M,L,XL,2XL

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50-тите фенси облека Возрасни жени секси Костим S,M,L,XL,2XL

DEN 1248.00
DEN 1386.24

Стока
Достапно.


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50-тите фенси облека Возрасни жени Костим фенси се облекуваат секси фустан S,M,L,XL,2 XL
Забелешка : ние направи бесплатен превозот од хонг конг пост земе abut 10-15 дена да пристигне повеќето земји.,ако ви треба добра итна контактирајте со нас за dhl или други побрзо превозот начин.
Големина на табелата
фабриката преглед
Weclome на нашите QUANZHOU WALSON CO LTD
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s-3xl,секси корсет S-8 XL , секси порибување, wetlook латекс catsuit , Рокабили фустан,,секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400workers за костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за многу бренд на компанијата.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
cosplay костим
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
8688
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
Coldker
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
50-тите фенси облека
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Животно Тематските Носии
Свеж

Избор на клиенти