.

.

New
9PCS Ефикасно Белење Исчезнат Speckle Серум за Лице Исчезнат Места Отстранување на Freackle Анти-навремено Анти-стареењето Осветлувајќи Суштината

9PCS Ефикасно Белење Исчезнат Speckle Серум за Лице Исчезнат Места Отстранување на Freackle Анти-навремено Анти-стареењето Осветлувајќи

DEN 3792.00

Стока
Достапно.


Употреба метод :
По чистење на кожата наутро и навечер , ќе се применуваат некои суштината течни нежно се шири на лицето (важат за целото лице),а потоа туп и масажа се додека не се апсорбира .62 , САМО $1.99 СЕГА
КУПИ 2 ПАРЧИЊА Анти Око Навремено Серум, Се 2 Пар Колаген Око Маска за слободни
КУПИ 10 Кутии Лажни Eyelash, да се Добие 1 BUC Маскара за слободни
Herbage Белење Исчезнат Speckle Суштината Темно Speckle Место Отстранување На Серумски
Моќен белење исчезнат speckle
АМЕ Екстракт : Продира лесно да го попречат тирозиназа активност и контрола на производство на меланин. Помага во намалување на пеги, chloasma и возраст пигмент.62 , САМО $1.
Одговара на објектот : погоден за сенчење, fleck, изгореници, chloasma кожата.
Состојки : Белење на суштината , витамин , еластин , амино киселина навлажнувачки фактор .
Продажба
КУПИ 1 ДОБИЕТЕ 2
КУПИ 1 Анти Навремено Серум за Полнење, Се 2 Ист Колекции за слободни
КУПИ 1 3 D Влакна Lash Маскара Сет, Се 1 Влакна + 1 Маскара за слободни
Промоција
Eyeliner Течни : Оригиналната цена $3.99 СЕГА
КУПИ 2 ПАРЧИЊА Анти Око Навремено Серум, Се 2 Пар Колаген Око Маска за слободни
КУПИ 10 Кутии Лажни Eyelash, да се Добие 1 BUC Маскара за слободни
.Кога се користат повеќе видови на течни ,чекајќи еден целосно се апсорбира и потоа користете уште еден.
Погоден кожа : погоден за сите видови на кожа.
Продажба
КУПИ 1 ДОБИЕТЕ 2
КУПИ 1 Анти Навремено Серум за Полнење, Се 2 Ист Колекции за слободни
КУПИ 1 3 D Влакна Lash Маскара Сет, Се 1 Влакна + 1 Маскара за слободни
Промоција
Eyeliner Течни : Оригиналната цена $3.

Детали

Тип На Објект:
Лицето Серум
Бренд Име:
qbeka
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
29-xk-3531
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Состојка:
АМВ екстракт
Формулирањето:
течни
Број На Модел На:
10ml
Функција:
Белење
Пол:
Женски
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Сертификати:
MSDS, ISO 9001
Пазарот:
глобални
Рок На Траење:
3 Години
OEM Услуга:
Yes
Употреба:
Лице
НЕТО-WT.:
0.045 kg
function1:
Намалување на пеги
function2:
Темно Место Отстранување
function3:
Белење
Свеж

Избор на клиенти