.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ zy593 зелена Г-ѓа ЛУИЏИ Возрасни жени Костим секси фустан фенси облека S-2XL

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ zy593 зелена Г-ѓа ЛУИЏИ Возрасни жени Костим секси фустан фенси облека S-2XL

DEN 816.00
DEN 906.24

Стока
Достапно.


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Г-ѓа ЛУИЏИ Возрасни жени Костим секси фустан S,M,L,XL,2 XL
Забелешка : ние направи бесплатен превозот од хонг конг пост земе abut 10-15 дена да пристигне повеќето земји.,ако ви треба добра итна контактирајте со нас за dhl или други побрзо превозот начин.
Големина на табелата
фабриката преглед
Weclome на нашите QUANZHOU WALSON CO LTD
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s-3xl,секси корсет S-8 XL , секси порибување, wetlook латекс catsuit , Рокабили фустан,пеколот bunny ,секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400workers за костимот и 300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за многу бренд на компанијата.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Пепелашка
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
593
Бренд Име:
Coldker
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Г-ЃА ЛУИЏИ КОСТИМ
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина На Ракав:
Без ракави
Знаци:
Животно Тематските Носии
Извор:
Г-ЃА ЛУИЏИ КОСТИМ
Свеж

Избор на клиенти