.

.

New
newhotstacy торба 110516 нови cansual унисекс занитвам ден канџите една торба

newhotstacy торба 110516 нови cansual унисекс занитвам ден канџите една торба

DEN 571.20

Стока
Достапно.

newhotstacy торба 110516 нови cansual унисекс занитвам ден канџите една торба

Детали

Тип На Објект:
Чанти
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Dot
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Занитвам
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
31*22*1cm
Свеж

Избор на клиенти