.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ кујна utensil оброците глеѓ тенџере поставите оброците поставите керамички садови поставите глеѓ оброците емајлирани-садови-наместете

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ кујна utensil оброците глеѓ тенџере поставите оброците поставите керамички садови поставите глеѓ оброците

DEN 1872.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.


ве молиме погледнете го објектот, единечна цена, devided 16cm 18cm 20cm 22cm 24cm и 5 големини садови во собата.

Детали

боја:
16cm, 18cm, 20cm, 22cm, 24cm, 5 садови сет
Тип:
Садовите Се Поставува
Бренд Име:
LC Love_Call
садот покријте:
Со Тенџере Маска
Број На Модел На:
200LK
Материјал:
Емајлот
Свеж

Избор на клиенти