.

.

New
5 КОЧАН LED Длабоко Намали Скара Мотоцикл Светлата За Харли Дуна Софтејл Спортски Туринг V-Род ...

5 КОЧАН LED Длабоко Намали Скара Мотоцикл Светлата За Харли Дуна Софтејл Спортски Туринг V-Род ...

DEN 3343.00
DEN 3518.40

Стока
Достапно.

5" КОЧАН LED Длабоко Намали Скара Мотоцикл Светлата За Харли Дуна Софтејл Спортски Туринг V-Род .. Fitment : ве Молиме проверете монтажа точка пред да ја купите Одговара на било навој 10мм Харли Дејвидсон старата школа плувка/хеликоптер модели како што се ДУНА,Спортски,Турнеи,Софтејл,V-Род итн Боја : Црна елоксирани Материјал : цврсти палка на алуминиум, хром рефлексивни внатрешни работи Светлосен Извор : 1* висока моќност КОЧАН LED 5" ширина,5-1/8" длабочината,5" високо со дното планината Жица Врска : Црна Земја,Црвено - Висока Зрак,Жолта - Ниска Зрак Инструкции : не се вклучени Резервни мотоцикл куршум LED светла со длабоко намали решетката Гроздобер scallop извајани назад,високи перформанси Hi-Lo греда Висока пренос,точно криви стаклена леќа за подобро светлината се шири Обезбедува добра поле на гледање додека возите лошата видливост Ниска задните монтажа точка за да добиете светлина како ниска надолу што е можно,совршен за springers,телескопски предници,широк и тесен глајд модели Пакет се Вклучени : 1x Scalloped Finned Решетката Светлата

Детали

Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
4300K
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Напон:
12V
Свеж

Избор на клиенти