.

.

New
CCD HD авто Автомобил Rear View camera Паркирање Наназад Водоотпорна Камера За Toyota Prado /Zhonghua Junjin FRV/FSV

CCD HD авто Автомобил Rear View camera Паркирање Наназад Водоотпорна Камера За Toyota Prado /Zhonghua Junjin FRV/FSV

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

0 v P-Туп 75 ohm 1.2(OLux со ИЛИ НА) 0. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.0 v P-Туп 75 ohm 1.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
Многу исток да installl
Кога користите ефект во вашиот монитор
Нашата камера, многу е водоотпорен
Accessaries за камерата
Ние сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина цена
Нашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.
CCD HD авто Автомобил Rear View camera Паркирање Наназад Камера
Водоотпорна За Toyota Prado /Zhonghua Junjin FRV/FSV
Спецификации Висока дефиниција Автомобил rear view camera Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/OV7950/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM/ODM
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 480 TVL 500 TVL Sening област 4.

Детали

Тип На Објект:
Паркинг Помош
Објектот Висина:
2.2inch
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Екранот:
LCD
Објектот Ширина:
1.92inch
Автомобил Производител:
Фолксваген
Сензор Број:
1
Специјални Функции:
задните видите
Објектот Должина:
1.5cm
Паркинг Видот На Помош:
rear view camera
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.25kg
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Задна камера:
Обратна Камера
Свеж

Избор на клиенти