.

.

New
[ReadStar]RedStar 303 висока 1W Црвени ласерски покажувач ласерски пен горат натпревар пластична кутија сет вклучуваат ѕвезда шема капа батеријата & полнач

[ReadStar]RedStar 303 висока 1W Црвени ласерски покажувач ласерски пен горат натпревар пластична кутија сет вклучуваат ѕвезда

DEN 902.40

Стока
Достапно.


Параметри
Бренд : Red Star
Модел : Црвена 303 Ласерски сет
Светла боја : Црвена
Ласерски тело боја : Црна/Сина/Златниот/Црвена
Режим на фокус : Rotate фокус
Светлината опсег : Мин.5000 метри
Светилка : Висока моќност LED светилка
Батерија : 1 PCS* 18650 Литиум Батерија(вклучуваат)
Големина : 158x23mm
Бруто Тежина : околу 400g
Апликации : Наставно / Место/ Осветлување натпреварот итн.
Пакување вклучувајќи
Ласерски покажувач : 1 PCS
18650 паметен полнач : 1 PCS
Батерија 18650 : 1 PCS
Lanyard : 1 PCS
Пластична заштита кутија : 1 PCS
Клуч : 2 ПАРЧИЊА
Производот Се Покаже

Детали

Max. Излезна Моќност:
5mW
боја:
Red303SetBlue, Red303SetBlack, Red303SetRed, Red303SetGolden
боја на светлина:
Црвена
Безжичната:
No
Бренд Име:
Достав
Страница Flapper:
No
Далечинска Контрола:
No
Функција:
Настава / Место/ Слаб натпревар итн.
Батеријата:
1x18650
Број На Модел На:
Red303Laser сет
Големина:
158X23mm
Тип:
Ласерски Пен
USB Интерфејс:
No
Контрола На Далечина:
Мин.5000 метри
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти