.

.

New
OPHIR Про Airbrush Компресор со Фан Комплет 0.3 mm,0.5 mm,0.8 mm Спреј Пиштол Set/Airbrush Комплет за Мебел/Занаети Боја _AC114+AC069

OPHIR Про Airbrush Компресор со Фан Комплет 0.3 mm,0.5 mm,0.8 mm Спреј Пиштол Set/Airbrush Комплет за Мебел/Занаети Боја _AC114+AC069

DEN 5663.52

Стока
Достапно.

Притисни на дното игла да се пушти вода.8 m Воздух Црева 1x Филтер за Воздух 1x Упатство
НАПОМЕНА :
За напон :
Со цел да се спречи моќ изгори надвор, pls изберете напон(110 V НИ Приклучок или 220 V ЕУ Приклучок) се сретнат во вашата земја напон стандард кога ќе ги купите !!!
ако верзија не е погодна земја за напон стандард, кој предизвика моќта толпата надвор, одговорноста што ќе ги сноси . Тоа е се вклучени воздушен притисок колосек, филтер за воздух, притисок прилагодливи; 2.0 KG Двојна Акција Airbrush Kit(AC069) Спецификација : Двоен-Акција Предизвика Воздух-боја Контрола. Тоа што има авто почеток и авто стоп функција; 5.8 м Карактеристики : 1/8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes 1/8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrush компресори Регулаторот & Филтер за Воздух Опис : Оваа регулаторот дава на корисникот контрола на оперативен притисок, како и помош во опремување со чиста, Сува и регулирани воздух. Млазницата Кол : 0. Работа : 1. Повлечете го горниот копчето нагоре; претвори стрелките на часовникот за да се зголеми притисокот; 3. Тоа може да се започне со притисок, континуирано да работи, моќен; 3. Тоа е термички заштитена; 4.8 mm Игла Кол : 0.м Auto Start : 3 BAR (43 PSI) Auto Stop : 4 BAR (57 PSI) Проток на Воздух : 20-23 L/МИН Притисок Прилагодување Опсег : 0-4 BAR Погоден за Airbrush Со Млазницата : 0.8 mm Воздух Црева : 2 M Првенство Капацитет : 2 CC & 5 CC & 13 CC Работен Притисок : 15-50 PSI се Хранат Тип : Гравитацијата Воздух Црева Спецификација : Должина : 1.

Детали

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
AC114+AC069
Бренд Име:
OPHIR
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Торта Airbrush Комплет
Име:
Професионални Airbrush Комплет со Воздушниот Компресор
airbrush компресор:
Професионални Воздушниот Компресор
Airbrush Комплет Употреба:
Шминка, Тен, Тело И Ноктите Боја, Модел, Боја, Торта Декорација
Airbrush Комплет Стил:
Автомобил Боја, Airbrush Тетоважи, Лажни Тетоважи, Airbrush Торта Декорирање
Компресор Airbrush Комплет:
Професионални Airbrush Компресор За Полнење
Airbrush Комплет Usagr:
Професионални & Почетник Airbrush Тетоважа Корисник
Airbrush Пиштол:
Гравитацијата Двојна Акција Airbrush
Airbrush Комплет Продажба На Чекање:
Wholesales и на Мало
Пакет вклучувајќи:
Воздушниот Компресор, Airbrush Пиштол Кит, Филтер
Воздушниот Компресор:
110V/220V Airbrush Компресор (изберете напон сакате)
Свеж

Избор на клиенти