.

.

New
Ретро микро-бисер пломба Циркон hairpin

Ретро микро-бисер пломба Циркон hairpin

DEN 374.40

Стока
Достапно.


Материјал : бакар родиум, 18k злато ААА циркон (champion никел слободни противалергиски)
Производ Тежина : околу 3,5 g
Пакување : независни картичка + OPP Вреќа (бара пакување, ве молиме контактирајте со сервисот)
Производ продажба точка : користење на зелени бакар, Микро, Отворајќи циркони, софистицирана технологија.

Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Barrettes
Стил:
Класичен
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
CZ hairpin-2
Свеж

Избор на клиенти