.

.

New
Пиштол Sock Случај 54 Силиконски Третирани Ловечка Пушка Пушка Заштита Покрива Црна/Сива/Розова

Пиштол Sock Случај 54 Силиконски Третирани Ловечка Пушка Пушка Заштита Покрива Црна/Сива/Розова

DEN 387.00
DEN 407.52

Стока
Достапно.


Опис :
Силиконски третирани поврзана ткаенина; нема да се одржи влага; одговара на повеќето пиштоли со или без домет; drawstring затворање
1 пушка и пушка sock
2 боја : сива/balck/розова/Зелена
3 големина : 54"*4"
4 полиестер плетени ткаенини
Ви благодариме за гледање на нашата листа!
Вие сте добредојдени за да се види други објекти ги продаваат. Ако имате било какви прашања ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од се - Ние сме секогаш среќни да одговориме на вашите прашања.

Детали

боја:
Црна, Сива, Розова, Војска Зелена
Големина:
54inch
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Плетени
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
is_customized:
Yes
Материјал:
полиестер плетени ткаенини
погоден:
Унисекс
Должина:
54
Свеж

Избор на клиенти