.

.

New
5Pcs/Многу Супер Меки Милениче Прст Четка за заби Теди Куче Четка во Прилог на Лош Здив забен камен за Нега на Забите Куче, Мачка Чистење Материјали

5Pcs/Многу Супер Меки Милениче Прст Четка за заби Теди Куче Четка во Прилог на Лош Здив забен камен за Нега на Забите Куче, Мачка

DEN 133.00
DEN 140.16

Стока
Достапно.

Помалку застрашувачки начин да се промовира добро куче стоматолошка заштита Куче стоматолошки производи функција мека и еластична влакната и лесен за користење, Лесен за употреба, само да се стави на вашиот прст за да направите заб за чистење за вашето домашно милениче Функција : Боја : Како на сликата. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2.
Ако треба во трговијата на мало пакување, ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра дел за пакетот !
1. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 12 месеци Производителот.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Материјал : Храна Одделение Силиконски; Големина : 5. Ние Брод на Светот, ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС одеднаш!
3.
Answer : ___________________________ Note : кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Пари само ќе биде објавен за нас откако ќе се потврди на испорака. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од Два работни дена.

Детали

Материјал:
храна одделение силиконски
Применливи Раса Куче:
Универзална
Употреба:
Во прилог лош здив , Чистење Материјали
Големина:
5.5 x 2.3cm
боја:
како на слика
Свеж

Избор на клиенти