.

.

New
Бесплатен Превозот за Drager SC7000 7Pin Педијатрија Клип Spo2 Сонда Сензор,3M

Бесплатен Превозот за Drager SC7000 7Pin Педијатрија Клип Spo2 Сонда Сензор,3M

DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Спецификација
1.7 Pin
2.TUP, Сива кабел 3м
3.Возрасни/Педијатрија/neonate/уво клип сите се достапни
4. Една година гаранција
5. CE & ISO 13485
Компатибилен за Drager SC7000 7 Pin Педијатрија Прст Клип Spo2
Сондата Сензор,3 M
♦ Компатибилен бренд : Draeger
♦ Компатибилен Модел : sc6002xl,sc7000,sc8000,sc9000xl

Детали

Големина:
3M
Број На Модел На:
CSL017C
Материјал:
Други
Функција:
хирургија
Бренд Име:
YONGKANGDA
Свеж

Избор на клиенти