.

.

New
7 Daymaker КРИЕШЕ LED Светлата Монтажа Прстен Заградата Случај за Харли-Дејвидсон Мотор

7 Daymaker КРИЕШЕ LED Светлата Монтажа Прстен Заградата Случај за Харли-Дејвидсон Мотор

DEN 1718.40

Стока
Достапно.

7" Daymaker КРИЕШЕ LED Светлата Монтажа Прстен Заградата Случај за Харли-Дејвидсон Мотор Туринг 1994 2013 FLD Софтејл Моделите
Големина е 23*24*8мм
Тежат е 1.5 KG по компјутери
Заградата за 7inch светлата
Хром/seliver боја
100% Сосема Нов
Поправи сите 7inch LED светлата цврсто на обтекател или nacelle
Пакет Се Вклучени :
1x Продолжување Круг Трим Прстен Fitment :
Одговара за Jeep Wrangler JK 2007-2016
Универзална Одговара за Харли Дејвидсон модели со 7" светлата,како што се
За Харли Дејвидсон FLD 2012-2013
За Харли Дејвидсон Туринг Модели 1994-2013
За Харли Дејвидсон Софтејл Моделите 1991-2013(со главата светилка nacelle комплет)
Мали дупчење може да се бараат за некои модели

Детали

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
ESYAUTO
Заградата боја:
Sliver/хром
Тежина:
1.5KG
Примена:
за Џип wrangle харли
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
димензија:
7inch
Свеж

Избор на клиенти