.

.

New
Фабриката Промоција HD CCD За JAC Ruiying Ноќ визија водоотпорен автомобил задните viwe камерата/автомобил направите резервна копија

Фабриката Промоција HD CCD За JAC Ruiying Ноќ визија водоотпорен автомобил задните viwe камерата/автомобил направите резервна

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
1 x srew
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.0 v P-Туп 75 ohm 1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.0 v P-Туп 75 ohm 1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница.0 v P-Туп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура -20°C~75°C,RH 95%МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C~75°C,RH 95% МАКС -20°C-75°C,RH 95% МАКС температура на Чување -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС -40°C-85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматски
Многу исток да installl
Кога користите ефект во вашиот монитор
Нашата камера, многу е водоотпорен
Accessaries за камерата
Ние сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина цена
Нашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.

Детали

Тип На Објект:
Паркинг Помош
Објектот Висина:
2.2inch
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Екранот:
LCD
Објектот Ширина:
1.92inch
Сензор Број:
1
Специјални Функции:
задните видите
Објектот Должина:
1.5cm
Паркинг Видот На Помош:
rear view camera
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.25kg
is_customized:
Yes
Водоотпорен:
IP69K
сензор на слика:
ccd
автомобил задна камера:
Обратна Камера
Свеж

Избор на клиенти